Theraflu Extra Grip

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

paracetamol

,

Fenyramina (pheniramine)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, GlaxoSmithKline

Opakowanie:

14 torebek
dostępny, cena 38,99 zł

Koszyk:

38,99 zł

(2,79 zł / szt.)

Opis Theraflu Extra Grip

Theraflu Extra Grip to lek bez recepty w postaci saszetek z proszkiem do rozpuszczania w ciepłej wodzie przeznaczony do leczenia objawów grypy i przeziębienia. Preparat zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefrynę, która obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrażnia nos i ułatwia oddychanie. Dodatkowo zawarta w preparacie feniramina łagodzi odruch kichania i łzawienie z oczu oraz ułatwia zasypianie.

Skład Theraflu Extra Grip

  • Substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, melanian fenyraminy 20 mg.
  • Substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam K, żółcień chinolinowa (E104), żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

Ulotka produktu Theraflu Extra Grip

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.