produkt dostępny bez recepty, granulat (do wytworzenia płynu), ketoprofen
, Sandoz
Dawka:
Opakowanie:
(1,67 zł / szt.)
Substancja czynna: 25 mg ketoprofenu w postaci ketoprofenu z lizyną (40 mg) w 1 saszetce.
Substancje pomocnicze: mannitol (E 421), powidon K30, aromat miętowy (zawiera maltodekstrynę i gumę arabską), sodu chlorek, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna.
Dorośli i młodzież w wieku od 16 lat: 25 mg ketoprofenu (1 saszetka) do 3 razy na dobę.
Między kolejnymi dawkami należy zachować co najmniej 8-godzinną przerwę.
U pacjentów w podeszłym wieku dawkę powinien ustalać lekarz i w razie konieczności zalecić stosowanie dawki mniejszej niż wyżej wskazana.
Produkt leczniczy Ketonal Sprint nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 16 lat.
Produkt leczniczy przeznaczony wyłącznie do krótkotrwałego stosowania.
Jeśli u młodzieży w wieku od 16 lat konieczne jest stosowanie tego produktu leczniczego dłużej niż przez 3 dni lub jeśli objawy nasilą się, należy skonsultować się z lekarzem.
Jeśli u dorosłych konieczne jest stosowanie tego produktu leczniczego dłużej niż przez 5 dni lub jeśli objawy nasilą się, należy skonsultować się z lekarzem.
Brak szczególnych zaleceń dotyczących przechowywania.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
tabletki, 4 tabletki
39,99 zł
plaster, 5 plastrów
żel, 100 gramów
47,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
18,99 zł
tabletki, 20 tabletek
29,99 zł
Vemonis Intense (d. Vemonis Femi)
tabletki powlekane, 12 tabletek
żel, 100 gramów
tabletki powlekane, 10 tabletek
15,99 zł
kapsułki, 20 kapsułek
28,99 zł
tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 20 tabletek
Apteka Zdrowit Zawiercie ul. 3 Maja 1
Polityka prywatnościRegulaminDostawyOdstąpienie od umowyKontaktApteka internetowa zawiercie.aptekizdrowit.pl
ul. 3 maja 1, 42-400 Zawiercie
Nr zezwolenia: ŚL WIF.KA-8529.119.1.2011
Tel: +48 326721044
E-mail: internet.zawiercie@aptekizdrowit.pl
Pon-Pt.: 07:00 - 21:00
Sob.: 08:00 - 16:00
Legalna apteka
Czwarta Apteka "ZDROWIT" Sp. z o.o
ul. Diamentowa 3, 44-240 Piekary Śląskie
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Katowicach, ul. Raciborska 15, 40-074 Katowice, tel. 32 208 74 68, e-mail sekretariat@wif.katowice.pl
Biuletyn Informacji Publicznej GIFCiasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.